Naszym celem jest skuteczna reklama

Projektowanie graficzne

Zaprojektujemy: Logo, wizytówki, papier firmowy, teczki ofertowe,foldery i ulotki. Plakaty, katalogi, gadżety reklamowe.

Reklama w internecie

Reklama na Facebooku, Google, YouTube. Reklamy kontaktowe, remarketing, dynamiczne


Organizajca Imprez

Zajmujemy się organizacją imprez od dni miast, festiwali po koncerty klubowe, imprezy biletowane czy organizację ślubu i wesela.

Budowa stron www

Zajmujemy się budową stron www, aplikacji na Facebook (zakładka na Fanpage)

 

Dynamiczny rozwój i analiza rynku

Otwieramy kolejne działy i podążamy za nowinkami


Art manager- Impresariat Koncertowy

Organizacja imprez, impresariat dla artystów.

Event manager

Dział zajmujący się organizacja imprez firmowych i okolicznościowych

Dział techniczny

Obsługa graficzna, reklamowa, tworzenie projektów graficznych, ofert, portfolio

Dział handlowy

Kontakt z klientem, pozyskiwanie leadów. Sprzedaż telefoniczna produktów

Wałbrzyski Ośrodek Kultury poleca współpracę z Impresariatem Koncertowym Katalogu Artystycznego z siedzibą we Wrocławiu. Agencja kontraktowała zespoły Red Lips i Bajm, które wystąpiły podczas Dni Wałbrzycha (wrzesień2015). Firma profesjonalnie wykonuje zadania. Szybko informuje o dostępności artysty oraz warunkach finansowych.Dopełnia wszelkich formalności związanych z kontraktem. Agencja artystyczna jest godna polecenia, zaspokaja potrzeby nawet bardzo wymagającego klienta.

- Wałbrzyski Ośrodek Kultury


Współpraca z Katalogiem Artystycznym to zawsze największa przyjemność. Profesjonalizm, doskonałe przygotowanie koncertu, znakomite warunki do pracy to gwarancja komfortu dla każdego Artysty.To tylko niektóre z czynników, które sprawiają, że uwielbiamy z nimi koncertować. Katalog Artystyczny i REDLIPS to gwarancja ekstremalnie dobrej zabawy dla nawet najbardziej wymagających odbiorców.

- Red Lips


Dziękujemy Impresariatowi Koncertowemu za bardzo udany sezon 2015. Pełen profesjonalizm godny polecenia i sympatyczną atmosferę! Oby tak dalej! De Mono

- De Mono


Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy z Impresariatem Koncertowym Katalogu Artystycznego.Impresariat bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Zatrudnione tam osoby cechuje profesjonalizm, kreatywność, rzetelność, osobiste zaangażowanie, dbałość w dopełnianiu wszelkich formalności oraz co istotne skuteczność w działaniu. Impresariat ten uważamy za godny polecenia.

- Red Lips