Nasze realizacje stron www

Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego Wasza usługa budowy stron jest taka tania?

  • Otrzymujesz w pełni zaawansowaną stronę internetową  ze wszystkimi nowinkami technicznymi i świetnymi rozwiązaniami  optymalizacyjnymi pod SEO. Dzięki gotowym rozwiązaniom takimi jak gotowe szablony premium czy wtyczki, możemy zbudować szybko profesjonalną  stronę w naprawdę niskiej cenie. W pakiecie otrzymujesz wtyczki warte kilkaset złotych od backup’u po SEO i inne przydatne funkcje. Sami wydaliśmy kilka tysięcy złotych na szablony i wtyczki, tak aby móc spełniać Twoje oczekiwania.

Czy liczba podstron czy ilości zdjęć jest ograniczona?

  • W ofercie standardowej ograniczamy ilość podstron czy też zdjęć, ale otrzymujesz gotową stronę do dalszej rozbudowy. Rozbudową możemy sie zająć w ramach Twojego czasu serwisowego lub dodatkowego zlecenia. Liczymy także, że spodaba Ci się samodzielna rozbudowa strony, która jest bardzo prosta.

Potrzebuję bardziej rozbudowanej strony w sylu portalu lub sklepu internetowego.

  • Nie ma problemu, mamy gotowe rozwiązania na duże serwisy, portale czy sklepy internetowe. Właśnie to kochamy w wordpresie, że dzięki wtyczkom i gotowym rozwiązaniom, możemy niskim kosztem zbudować praktycznie każdą stronę, portal czy sklep internetowy. Dla przykładu przy budowie naszego portalu: www.KatalogArtystyczny.pl  wydaliśmy blisko 100 tys złotych a nadal wymaga poprawy i ciągłych zmian. W wordpresie otrzymujesz na bieżąco aktualizację, dzięki czemu wszystko działa i jest na czasie.

 Andrzej Sikorowski – wokalista, lider grupy Pod Budą.

www. AndrzejSikorowski.pl – od tej strony wszystko się zaczeło…

Od tej strony zaczął się pomysł na samodzielne tworzenie stron www. Wcześniej kiedy tworzyliśmy strony internetowe dla klientów lub na nasze potrzeby korzystaliśmy  z różnych zewnętrzych firm.

Problemy były zawsze dwa: czas i pieniądze.

Problemy z realizacją projektu na czas i cena często liczona w tysiącach.

Przy okazji realizacji kampanii promocyjnej dla Andrzeja Sikorowskiego – promocja płyty, sprzedaż koncertów, budowa mediów społeczniościowych i stron www postanowiłem przyjrzeć się wordpressowi.

Okazało się, że inwestując w różne premium szablony oraz wtyczki – możemy tworzyć naprawdę nowoczesne i pięknie wyglądajace strony nawet w kilka godzin a cenowo 3 x taniej niż u zewnętrzych firm. Stąd pomysł na stworzenie osobnego działu i zainteresowanie tym tematem.

 Dorota Kołodziej- wokalistka i aktorka.

www.DorotaKolodziej.pl – oparta na szablonie Croma (zastosowany wcześniej u Andrzeja Sikorowskiego). 

Tomasz Szwecki

Strona oparta na szablonie Croma.

www.TomaszSzwecki.com

Katalog Ślubny

Strona z funkcją sklepu, wyszukiwarką, systemem do bookingu. Przy kilku funkcjach pomagała nam zewnętrzna firma (m.in podpięcie płatności). Budując tą stronę zakupiliśmy mnóstwo różnych wtyczek, które teraz za darmo możemy montować do stron naszych klientów.

TS MUSIC- agencja kreatywna 

Strona zbudowa na bazie Be Theme- dużo dodatków w postaci gotowych modułów do zastosowania podczas budowy strony.

Aleksandra Lisowska

Strona typu one page – wykorzystujemy wordpressa z systemem Jupiter. (chyba najciekawszy system do budowy stron na wordpressie).

Projekty Ślubne

Strona  typu one page – wykorzystujemy wordpressa z systemem Jupiter. zastosowane: przegladanie treści bez przeładowania strony – ostatnio bardzo modne:)

Kwartet smyczkowy Divertimento

Strona  typu one page – wykorzystujemy wordpressa z szablonem Be Theme. Zakupiliśmy domenę: www.KwartetSmyczkowy.Wroclaw.pl – sprawdzamy jak wpłynie to na pozycjonowanie frazy Kwartet smyczkowy Wrocław

Duet wokalny – Siostry Kozłowskie

Strona  typu one page – wykorzystujemy wordpressa. Nowoczesny design, minimalizm projektu i prosta nawigacja.