Nasze realizacje stron www

Nasze realizacje

Zobacz różne projekty

Dlaczego Wasza usługa budowy stron jest taka tania?

  • Otrzymujesz w pełni zaawansowaną stronę internetową  ze wszystkimi nowinkami technicznymi i świetnymi rozwiązaniami  optymalizacyjnymi pod SEO. Dzięki gotowym rozwiązaniom takimi jak gotowe szablony premium czy wtyczki, możemy zbudować szybko profesjonalną  stronę w naprawdę niskiej cenie. W pakiecie otrzymujesz wtyczki warte kilkaset złotych od backup’u po SEO i inne przydatne funkcje. Sami wydaliśmy kilka tysięcy złotych na szablony i wtyczki, tak aby móc spełniać Twoje oczekiwania.

Czy liczba podstron czy ilości zdjęć jest ograniczona?

  • W ofercie standardowej ograniczamy ilość podstron czy też zdjęć, ale otrzymujesz gotową stronę do dalszej rozbudowy. Rozbudową możemy sie zająć w ramach Twojego czasu serwisowego lub dodatkowego zlecenia. Liczymy także, że spodaba Ci się samodzielna rozbudowa strony, która jest bardzo prosta.

Potrzebuję bardziej rozbudowanej strony w sylu portalu lub sklepu internetowego.

  • Nie ma problemu, mamy gotowe rozwiązania na duże serwisy, portale czy sklepy internetowe. Właśnie to kochamy w wordpresie, że dzięki wtyczkom i gotowym rozwiązaniom, możemy niskim kosztem zbudować praktycznie każdą stronę, portal czy sklep internetowy. Dla przykładu przy budowie naszego portalu: www.KatalogArtystyczny.pl  wydaliśmy blisko 100 tys złotych a nadal wymaga poprawy i ciągłych zmian. W wordpresie otrzymujesz na bieżąco aktualizację, dzięki czemu wszystko działa i jest na czasie.