Tworzymy stronę www.myprecious.pl – kilka szczegółów:)

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Uchylamy rąbka tajemnicy nad czym aktualnie pracujemy” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23606060″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Dla tych, którzy wolą obejrzeć video:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”https://youtu.be/EBot_EaXv7Y” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Strona zbudowana na wordpressie na naszym najnowszym szablonie plus Redux framework 3.6.

Brzmi to trochę “enigmatycznie” – ale najważniejsze, że jest prosta w obsłudze, dodawaniu treści itd. 

Strona zbudowana jest jako one page, czyli, że menu jest przewijane bez przeładowania strony. Tak naprawdę to cały czas jedna strona, tylko przewija się aby zobaczyć treści, które nas interesują. 

Nowością, którą zastosowaliśmy jest portfolio w postaci zdjęć, które kierują na konkretne podstrony (wychodząc z systemu one page). Dodatkowo szybko angażując odwiedzających i przedstawiając im interesujące treści. 

Takie rozwiązanie pozwala nam  zastosować wiele słów kluczowych na wielu podstronach, do których kierują nas zdjęcia. 

W przypadku tradycyjnego rozwiązania byli byśmy ograniczeni do 3-5 słów na głównej stronie (więcej się nie zaleca).

To rozwiązanie jest bardzo fajne zwłaszcza dla fotografów i całej branży ślubnej, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością zdjęć. [/vc_column_text][vc_single_image image=”2499″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts