Wyszukiwarka Bankomatów

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Wyszukiwarka bankomatów

[/vc_column_text][vc_raw_js]JTNDc2NyaXB0JTNFJTBBJTIwJTIwJTI4ZnVuY3Rpb24lMjglMjklMjAlN0IlMEElMjAlMjAlMjAlMjB2YXIlMjBjeCUyMCUzRCUyMCUyNzAwOTU5MzIzMjI0MjIyNTk1NTYwMiUzQWhmandqcWZrdXpjJTI3JTNCJTBBJTIwJTIwJTIwJTIwdmFyJTIwZ2NzZSUyMCUzRCUyMGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQlMjglMjdzY3JpcHQlMjclMjklM0IlMEElMjAlMjAlMjAlMjBnY3NlLnR5cGUlMjAlM0QlMjAlMjd0ZXh0JTJGamF2YXNjcmlwdCUyNyUzQiUwQSUyMCUyMCUyMCUyMGdjc2UuYXN5bmMlMjAlM0QlMjB0cnVlJTNCJTBBJTIwJTIwJTIwJTIwZ2NzZS5zcmMlMjAlM0QlMjAlMjdodHRwcyUzQSUyRiUyRmNzZS5nb29nbGUuY29tJTJGY3NlLmpzJTNGY3glM0QlMjclMjAlMkIlMjBjeCUzQiUwQSUyMCUyMCUyMCUyMHZhciUyMHMlMjAlM0QlMjBkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSUyOCUyN3NjcmlwdCUyNyUyOSU1QjAlNUQlM0IlMEElMjAlMjAlMjAlMjBzLnBhcmVudE5vZGUuaW5zZXJ0QmVmb3JlJTI4Z2NzZSUyQyUyMHMlMjklM0IlMEElMjAlMjAlN0QlMjklMjglMjklM0IlMEElM0MlMkZzY3JpcHQlM0UlMEElM0NnY3NlJTNBc2VhcmNoJTNFJTNDJTJGZ2NzZSUzQXNlYXJjaCUzRQ==[/vc_raw_js][vc_column_text]Ostatnio otrzymaliśmy zapytanie czy można utworzyć wyszukiwarkę pokazującą bankomaty w różnych miastach. Pierwszym pomysłem bezkosztowym ( darmowe rozwiązanie) – było utworzenie wyszukiwarki Google. 

Wyszukiwarkę tworzymy za darmo wchodząc na stronę: https://cse.google.pl/  a następnie określamy z jakich stron ma pobierać wyniki. Bardzo proste rozwiązanie, dzielimy się video, które pokazuje jak to zrobić.

Jeżeli będziemy realizować to zlecenie pokażemy Wam jak finalnie będzie to wyglądać.

Testowo taka wyszukiwarka jest dodana na górze tej strony 🙂

[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/RNyeJ__rcRM”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments are closed.