strona www

Nowa strona www? Odświeżenie ? Optymalizacja ?

Dlaczego warto posiadać i inwestować w stronę internetową ?

Strona internetowa to podstawowy element budowania wizerunku oraz promocji w  Internecie.

Jest to najlepsza, najbardziej widoczna wizytówka- internetowa twarz.

Buduje prestiż i pierwsze wrażenie. Strona główna stanowi ważny element składający się na to, jak odczytywana jest działalność- jej wartości, produkty, zasady funkcjonowania, a w końcu to, czym wyróżnia się od konkurencji.

To jak odbiorcy widzą stronę internetową często przekłada się na wizerunek działalności w ich oczach w rzeczywistości. Dobrze zaprojektowany i wykonany serwis internetowy może przynieść olbrzymie korzyści.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/impresariat/tsmusic.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175

Wygląd- Layout

Nowoczesna strona oparta na najpopularniejszym systemie CMS – wordpress  z layout w wersji premium. Szata graficzna dostosowana do portfolio:

  • zespołu muzycznego
  • każdego artysty
  • fotografa
  • innej działalności rozrywkowej lub usługowej

Otymalizacja- SEO

Dostosowanie strony do aktualnych standardów, responsywność prawidłowe wyświetlanie na wszelkich urządzeniach- strona mobilna). 

Przygotowanie pod pozycjonowanie, czytelny kod źródłowy. 

Dlaczego wordpress?

To obecnie najpopularniejsze środowisko do tworzenia nowoczesnych i pięknych stron.

Dodawanie np. aktualności na naszej stronie głównej, nowych zdjęć do galerii,  tworzenie i prowadzenie bloga, pozycjonowanie, szybka zmiana wyglądu całej strony i wiele, wiele innych możliwości dostępnych jest prosto z panelu administracyjnego naszego systemu CMS. Brzmi ciekawie prawda?

Do wykonania niektórych zadań potrzebna będzie, choćby elementarna wiedza na temat obsługi systemu CMS, jednak jego nauka jest i tak niewyobrażalnie łatwiejsza niż próba poznania języków programowania, które pozwalają na wykonanie tych zadań samodzielnie z poziomu kodu źródłowego.

Co to jest CMS?

W kilku najprostszych słowach jest to specjalny system „podłączony” do strony internetowej, który pozwala na jej łatwą, wizualną edycję.  Posiadając na swojej stronie system CMS możemy edytować jej zawartość nie znając się w ogóle kodu HTML/CSS.

Do jej edycji wykorzystywany jest bardzo przejrzysty i łatwy w opanowaniu edytor wizualny, który najprościej mógłbym porównać np. do dobrze nam znanego Word’a, jednak CMS nie rzadko oferuje o wiele więcej możliwości niż możemy sobie wyobrazić myśląc o tworzeniu dokumentu we wspomnianym wcześniej Wordzie.

Możliwość rozbudowy

Odwiecznym problemem stron internetowych jest podążąnie za nowymi trendami, możliwościami technicznymi itp. Przez to strona tworzona nawet kilka lat temu z reguły nie jest dostosowana do współczesnych wymogów przeglądarek i urządzeń ( telefon, tablet itp). Stosując stronę opartą na worpresie masz możliwość korzystania z darmowych aktualizacji systemu i łatwej zmianie szaty graficznej całej strony bez utraty treści.

Dodatkowym atutem jest możliwosć rozbudowy strony o kolejne modułu jak:

Rezerwacja terminów, kalendarz, sprzedaż biletów czy gadżetów reklamowych a nawet rozbudowa do portalu czy sklepu internetowego.